Miroslav Gejdoš - autor projektu Roach Race
Miroslav Gejdoš - autor projektu Roach Race

Ako vznikli preteky švábov

Roach Race - preteky švábov je autorský nápad Miroslava Gejdoša, šéfa produkčnej spoločnosti SHARMANT.  Realizácia projektu trvala od prvotnej myšlienky cca 5 rokov. Vývojom a viacerými skúškami si prešlo technické riešenie stola s normovanou pretekárskou dráhou, špeciálnym povrchom a štartovacími dokmi, ktorý nastavuje štandard v tejto oblasti. 

 Ale ako najnáročnejšie sa ukázalo zabezpečenie správnych pretekárov. 

Riešenie tohoto problému nám zabralo najviac času. Získali sme cenné know-how a skúsenosti, čo nás nakoniec priviedlo vybudovať samostatné chovné a tréningové centrum Roach Race Farm. 

Aby sme zvýšili atraktivitu pretekov a zážitok z hry, pridali sme možnosť tipovať na víťaza. 

Toto všetko sme zabalili do jedného komerčného balíka, ktorý je úplne výnimočný na trhu zábavy. Premiéru mal na jeseň 2017 ako absolútna svetová novinka. Dnes už je projekt Roach Race plne k dispozícii na prenájom pre organizátorov eventov, firemných večierkov a spoločenských podujatí. 

😊 Vymyslený na Slovensku, zrodený v Európe, úspešný všade. Vyskúšajte si túto jedinečnú atrakciu na profesionálnej úrovni, ktorá nemá vo svete konkurenciu. 

© 2017-2024 SHARMANT s.r.o. Bratislava, Slovakia. Všetky práva vyhradené. All Rights Reserved. SHARMANT® is registered trade mark. ©Roach Race is author's project of SHARMANT Ltd., Bratislava, Slovakia.  
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!